Kad pigūs skrydžiai taptų prabangiais

Šiais laikais pigus skrydžiai mus gali greitai nuskraidinti į gražiausius pasaulio kampelius ir suteikti malonumą džiaugtis saule, egzotika ar kitomis kultūromis. Ne viena avialinijų kompanija sudaro sąlygas įsigyti lėktuvo bilietus tikrai pigiai. Tačiau skrydžio pigumas neturėtų reikšti ir pojūčio, kad atostogaujate su labai mažu biudžetu, ant skurdo ribos. Kaip keliauti, kad kelionėje būtų įdomu, smagu, o atostogų nežabotų suveržti diržai ir kišenėse švilpaujantys vėjai.

Keliaukite į tokius kraštus, kur galite sau viską leisti

Skrydžiai pigiauAuksinė taisyklė – pigus skrydžiai į šalis, kur pragyvenimo lygis aukštesnis keletą kartų nei Lietuvoje, privers jus pasijusti nesaugiai, atrodys, kad pinigų turite labai mažai. Tačiau jeigu skrisite atostogauti į saulėtą gražią šalį, kurioje viskas daug pigiau nei Lietuvoje – pajusite puikiausią komfortą ir atostogų nuotaiką, kai galite leisti sau viską. Patikėkite, net šimtu eurų brangesnis skrydis bus vis tiek pigus, palyginti su tuo, kad kelionės metu galėsite valgyti norimuose restoranuose, negailėti pramogoms, suvenyrams ir pan. Kelionės, kuriose jausitės kaip karaliai, galėtų būti į Gruziją, Ukrainą, Lenkiją, buvusias Jugoslavijos šalis, Maroką, rytų Azijos tolimąsias šalis ir kitur. Kelionėse, kuriose pasijusite finansiškai nestabilūs, kryps į Skandinavijos šalis, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Angliją, JAV.

Neškitės savo prabangius užkandžius į lėktuvą

Tam, kad pigus skrydžiai jums būtų labai patogūs už nedidelę kainą, į lėktuvą neškitės savo užkandžių. Sumuštinis iš lėktuvo meniu kainuoja 7 eurus? Atsineškite savo suteptus, kurių savikaina bus po 50 centų, ir jie netgi bus didesni.

Išsipirkite papildomų patogumų lėktuve

Nesvarbu, ar pigesnių avialinijų aviabilietai kainuos 20 ar 100 eur, bet priedai ir papildomos paslaugos papildomai kainuos ne pagal kainos proporciją, o fiksuotą mokestį. Tad bilietas jau šiaip ar taip nebrangus, o prie jo pridėjus jums aktualią nebrangią paslaugą, tokią kaip papildoma vieta kojoms, sėdėjimas kartu, leidimas įsinešti didesnį salono krepšį, automobilio užsakymas oro uoste, prioritį įlaipinimas ir pan. – kažkuri iš šių paslaugų pabrangins bilietus vos keliomis dešimtimis eurų, o jausitės kaip tikrai prabangaus skrydžio savininkai, nes skristi bus daug patogiau. Tad jeigu norite turėti pigų skrydį ir aukštos klasės komfortą, tiesiog truputį sumokėkite daugiau už jums svarbiausius papildomus patogumus. Juk brangūs aviabilietai aukštos klasės lėktuvuose šiaip ar taip kainuoja kelis šimtus eurų ar tūkstantį, o su papildomais patogumais prie pigaus skrydžio vis tiek nepriartėsite prie tos didelės bilietų kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *