18 dovanų idėjų vyrams, kurie turi viską

Kokybiškas skutimosi rinkinys

Dovanos vyramsViena iš akivaizdžiausių dovanų vyrams yra kokybiškas skutimosi rinkinys. Jei jūsų vyras ar vaikinas daug keliauja darbo reikalais arba tiesiog neturi daug laiko kasdien skustis, skutimosi rinkinys gali būti puiki dovana. Vyrų veido plaukai greitai auga, todėl juos reikia reguliariai skusti. Ir nors dauguma moterų, atrodo, to nepastebi, skutimosi reikalaujantys vyrai žino, kad kasdienė skutimosi rutina gali būti gana varginanti. Drėgnas skutimasis yra netvarkingas, užima daug laiko ir sukelia odos diskomfortą. Kita vertus, naudojant aukštos kokybės elektrinį skustuvą, skutimasis yra daug sklandesnis, greitesnis ir mažiau nešvarus. Šiuo metu rinkoje yra daugybė elektrinių skustuvų prekės ženklų ir modelių, todėl sunku rasti geriausią skustuvą savo vyrui. Taigi prieš pirkdami elektrinį skustuvą dovanų, pasistenkite nustatyti, kokios savybės ir privalumai jūsų vyrui yra svarbiausi, pavyzdžiui, skutimosi greitis, skutimosi glaudumas ir lengvas valymas. Dovanos vyrams ir ekspertės patarimai.

Belaidės ausinės

Viena populiariausių šių dienų dovanų vyrams yra belaidės ausinės. Jos ypač naudingos vyrams, kurie mėgsta sportuoti arba važinėti į darbą. Belaidės ausinės suteikia naudotojui judėjimo laisvę, kad jis galėtų laisvai judėti ir nesusidurti su varginančiais laidais. Jos taip pat padeda susikaupti darbui ir sumažinti triukšmą iki minimumo. Gera belaidžių ausinių pora yra ne tik stilinga ir patogi, bet ir pasižymi puikia garso kokybe. O daugelis prekių ženklų siūlo skirtingo dizaino ir spalvų ausines, todėl tikrai rasite belaidžių ausinių porą, kuri patiks jūsų gyvenimo vyrui.

Laikrodis

Klasikinė, tačiau nesenstanti dovana vyrui yra laikrodis. Yra daugybė laikrodžių, kuriuos galima dovanoti vyrui. Senelio laikrodis, sieninis laikrodis, stalinis laikrodis, laikrodis su gegute, retro stalinis laikrodis, medinis stalinis laikrodis ir kt. Yra daugybė unikalių dovanų, kurias galite padovanoti vyrui ir kurias jis brangins visą gyvenimą. Pavyzdžiui, stalinis laikrodis yra ne tik stilinga, bet ir naudinga dovana. Stalo laikrodį galima padėti ant rašomojo stalo biure, ant naktinio stalelio miegamajame ar net ant kavos staliuko svetainėje.

Fitneso seklys arba sportinis laikrodis

Dar viena dovana, puikiai tinkanti sveikata besirūpinančiam vyrui, yra sportinis arba fitneso laikrodis. Šie laikrodžiai yra ne tik stilingi, bet ir turi daug su sveikata susijusių funkcijų. Fitneso laikrodis gali sekti jūsų kasdien nueitus žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas, širdies ritmą ir net miego kokybę. Kadangi yra tiek daug skirtingų modelių, jums nebus sunku rasti sportinį laikrodį, kuris ne tik seka jūsų mylimajam svarbius sveikatos rodiklius, bet ir atrodo stilingai bei elegantiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *