Vyras susekė žmogaus neištikimybę

Geriausia sekimo iranga yra modernūs sprendimai, teisingas jų išnaudojamas ir patikimų žmonių tinklas. Tik tada bus galima išaiškinti net ir didžiausias šunybes bei niekšybes. Tą tikrai žino tie, kam teko susidurti su apgavystėmis ir sukčiavimais. Vyras iš nedidelio miestelio pasakoja, kad dėka akylų kaimynų ir puikių technologijų jam pavyko išaiškinti žmonos neištikimybę.

Kiekviena diena tokia pati

Sekimo sprendimaiPradžioje jokia pasiklausymo iranga nebuvo reikalinga, nes vyras net neįtarė, kad jam reikėtų kažką sekti. Kiekvieną dieną jis eidavo į darbą ir grįždavo apie 17 – 18 valandą. Moteris taip pat eidavo į darbą, tačiau ji dirbo puse etato. Tad grįžęs rasdavo žmoną anksčiau parėjusią, paruošusią valgyti, sutvarkiusią namus, parvedusią vaikus iš darželio. Visiškai nieko įtartino – taip truko daug dienų.

Apie įtarimus prasitarė kaimynai

Tačiau realybė buvo kiek kitokia, nes iš tiesų moteris jau pusę metų sėkmingai apgaudinėjo vyrą. Iš darbo ji iškart skubėdavo į miestelio pakraštį, kur, jos nuomone, jau niekas nieko nebematydavo. Ten nuvažiavusi paslėpdavo automobilį už krūmo, kad jis nebūtų akivaizdžiai matomas už gatvės. Paskui ji eidavo į vienus namus, kur iš namų dirbdavo kitas vyras. Tiek vienas, tiek kitas žmogus – prieš keliolika metų prie altoriaus davę priesaikas žmonės.

Jeigu ne tas slepiamas automobilis, gal niekam jokių įtarimų ir nebūtų kilę. Tačiau moteriai teko imtis tokių veiksmų ir slėptis keistu būdu, kadangi vyras norėjo, kad nesužinotų. Mažas miestelis, tad ką žmonės pasakys, jeigu ras mašiną, stovinčią ne vietoje? Sunku pasakyti. Tad ji ją paslėpdavo. Šalia gyvenantys kaimynai tą pamatė ir iškart suprato. Kartą kaimynas su kitu kaimynu išsikalbėjo prie bokalo. O tada jau žinia greitai nusklido ir iki moters vyro.

Vyras panaudojo sekimo priemones ir įsitikino

Sakoma, nepagautas – ne vagis. Taigi, vyras ėmėsi būdų, kaip surasti tų įtarimų šaltinius. Jam prireikė sekimo įrangos. Nutarė panaudoti GPS. Taip ir padarė – įdėjo ją į rankinę moteriai. Sekimo prietaisas buvo labai mažas, moteris nieko nepastebėjo. Įtarimai pasitvirtino – kiekvieną dieną moters kelias vesdavo į tuos namus. Vyras būtų galėjęs sumontuoti ir kameras, ir diktofonus, bet tai buvo pernelyg skaudu, todėl to daryti tiesiog atsisakė. Taigi, panaudojus šią vienintelę sekimo priemonę, pavyko viską išsiaiškinti, o netrukus teko jau ir kalbėtis su žmona ir priimti sprendimus dėl tolimesnės jų ateities.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *