Kodėl verta pirkti būstą pajūryje

Tuos, kas norėtų pirkti būstą pajūryje, neabejotinai turėtų sudominti naujas Pajūrio terasos projektas, siūlantis rinktis tik labai kokybiškus, naujus būstus šiame pajūrio kurorte. O jeigu visgi to daryti neplanuojate arba galbūt nežinote, kodėl verta pirkti būstą pajūryje, tačiau ieškoti, į kokį NT investuoti, štai kelios mintys apie šios vietos perspektyvumą.

Kurortuose visada išgyvensite iš turizmo

Pajūrio terasosPalanga yra tiesiog pasmerkta būti populiariu turistiniu maršrutu vien dėl to, kad turime tiek nedaug jūros ruožo. Palangoje labai daug puikių smėlėtų paplūdimių. Ji jau pakankamai toli nuo Klaipėdos, kad vanduo būtų švaresnis, nutolusi nuo uosto. Be to, ji ne taip toli visai Lietuvai, kaip Šventoji. Čia jau sukurtas geras infrastruktūros miesto tinklas, čia yra gausiai lankomi Tiškevičių rūmai, nuostabūs parkai, fontanai, alėjos ir žinoma mūsų pasididžiavimas – Palangos tiltas. Taigi, tai pats geriausiai išvystytas kurortinis miestas prie mūsų trumpo pajūrio. Visi žino, kad gražiausia yra Nida, tačiau ten nusigauti daug sunkiau, o dėl to ir viskas brangiau. Tad įsigiję būstą Palangoje visada turėsite galimybę uždirbti iš turizmo. Kad ir ką šiame sektoriuje veiktumėte: nuomotumėte apartamentus, dirbtumėte baruose, atidarytumėte užkandinę ar siūlytumėte kokias kitas paslaugas, pramogas. Šis miestelis buvo ir bus turistinis, bent jau kol mūsų geografinė bei ekonominė padėtis yra būtent tokia.

Geras poilsis – svarbu mums patiems

Kita priežastis, kodėl verta įsigyti būstą Palangoje – tai dėl mūsų pačių poilsio. Tik čia taip gera jaustis, kai aplink namus siūbuoja nuostabios pušys, kai čia tokiuose gamtos gražiuose sluoksniuose dygsta naujos statybos namai, o visai šalia ošia jūra. Ir niekas jums neliepia ilgai ten užsibūti, tačiau atsipalaiduoti vasaros metu, gražiausiomis dienomis būtų tikrai puiku. Tad svarbu ir vertinti tą savo asmeninį gerą poilsį ir būtent tokiu būdu leisti sau pajusti teigiamus pokyčius gyvenime.

Naujas butas geriau

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į būsto tipą, kuris mus domina. Palangoje visada geriau rinktis ilgalaikėje perspektyvoje atsipirkti galintį butą. Tad tikrai reikėtų pasidomėti naujais statomais projektais, nes galbūt būtent ten jūs ir rasite savo svajonių būstą, kuris netrukus pradės nešti pelną arba taps pačia maloniausia poilsio oaze jūsų šeimai. Galima pirkti ten antrąjį būstą, kai jau turite, kur gyventi. O galima ir išsikelti ten gyventi ir ten leisti dienas, nes iš tiesų nebūtina visiems gyventi Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *