Plaukimas baidarėmis Aukštaitijoje: ką rinktis?

Aukštaitijos regionas yra puiki vieta plaukti su baidarėmis. Čia kiekvienais metais atvyksta daugybė žmonių, kurie nori turiningai praleisti laiką gamtoje. Jeigu ir jūs norite čia atvykti tai jums reikalinga bus baidarių nuoma Aukštaitijoje ir, jei reikės, papildomos paslaugos. Ką reikia apie tai žinoti?

AukštaitijaKiekvienas žmogus, kuris nori plaukti baidarėmis, turi žinoti apie galimybę rinktis maršrutus. Aukštaitijoje yra galimybė rinktis plaukimą upėmis arba ežerais. Taip pat galima rinktis ne tik plaukti vien tik upėmis ar vien tik ežerais, bet ir pasirinkti sujungtus maršrutus. Tokiu atveju plauksite ežeru ir upe. Pagalvokite, kaip norite plaukti ir rinkitės iš tinkamų maršrutų.

Apie maršrutus reikia žinoti, kad jie gali būti ne tik skirstomi pagal upes ar ežerus, bet ir pagal plaukimo kilometrus ar trukmę dienomis. Visuomet yra galimybė rinktis ne tik vienos dienos plaukimą baidarėmis, bet ir dviejų dienų, trijų dienų ir net keturių dienų plaukimą. Taip pat kiekvienai dienai galima rinktis skirtingus atstumus, kuriuos nuplauksite. Jie skaičiuojami kilometrais. Pagalvokite, kurios trukmės maršrutas jūsų nevargins ir rinkitės pagal tai, kur norite plaukti. Vieni renkasi pagal vaizdus, kuriuos matys plaukdami, juk skirtingos upės ir ežerai turi skirtingas pakrantes. Kiti ieško tam tikrų maršrutų, kurie jiems tinkami pagal fizinį pasirengimą, pavyzdžiui, vienas maršrutas tiks tiems, kurie plauks su mažais vaikais ar yra senjorai, o kitoks maršrutas tiks draugų kompanijai, kurie ieško ekstremalių išbandymų.

Šiuo metu baidarių nuoma Aukštaitijoje yra siūloma daugelio nuomotojų. Jums reikės nuspręsti, kurie iš jų bus tie, kurių paslaugos jums tiks. Peržiūrėkite kuriuos plaukimo maršrutus siūlo ir pagalvokite, kas jums galėtų tikti. Tuomet sužinokite, kokios kainos ir ar jums tinkamu metu yra laisvų baidarių. Gali nutikti taip, kad baidarių nuomotojai nebeturi jums reikiamu metu laisvų baidarių ir jums reikės ieškoti tų, kurie turės. Labai rekomenduojama baidares nuomotis arba rezervuoti iš anksto. Ypatingai vasaros laikotarpiu, kuomet labai daug norinčių plaukti Aukštaitijoje.

Labai svarbios ir kainos. Galima tik patarti rinktis patikimus baidarių plaukimą organizuojančius asmenis. Patikrinkite ar jie vykdo veiklą legaliai ir galite ieškoti atsiliepimų apie juos. Taip pat reikia sužinoti, galbūt darbo dienomis galima išsinuomoti pigiau, nei savaitgaliais. Verčiau rinktis kokybiškas baidarių nuomos paslaugas, nei vėliau gailėtis dėl sutaupytų pinigų, kai jūsų plaukimas neįvyks sutartu laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *