Saugus plaukimas baidarėmis: 5 esminiai patarimai

Planuojate plaukimą baidarėmis? Puiku, kadangi vasaros metu tai tikrai viena šauniausių pramogų, kokia tik egzistuoja. Ir rinktis baidares siūlome iš https://superbaidares.lt/. Variantų daug, jie labai įvairūs, tad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

O kad plaukiant tikrai galėtumėte būti visiškai saugūs – pasinaudokite keliais mūsų patarimais, kurie, tikimės, padės Jums atsipalaiduoti net ir plaukant gana sraunia upe.

1 – tinkama apranga

Ar tinkama apranga gali lemti saugumą kelionių metu? Tikrai gali, tad būtinai leiskite sau komfortabiliai jaustis ir tuo pačiu būti ramiais, kad plaukimo metu nejusite nei labai didelės kaitros, nei labai didelio šalčio. Juk svarbiausia, gerai jaustis ir žiūrėti, kad nebūtų varžomi judesiai.

2 – pasirūpinkite gelbėjimosi liemene

Saugi kelionė baidareDažniausiai baidarių nuomos punktuose žmonės yra suteikiamos gelbėjimosi liemenės, tad jie gali būti ramūs, kad plaukimo metu tikrai bus visiškai saugūs. Svarbiausia, kad pačios liemenės tikrai Jums visiškai netrikdys judesių, tad plaukimas nebus komplikuotas. Visgi, siūlome nepamiršti, kad kai kuriais atvejais punktai gali neturėti apsaugos priemonių, tad visais jais turėsite pasirūpinti patys.

3 – atsakingas plaukimas

Saugumas, žinoma, neatsiejamas nuo atsakingo plaukimo ir kiekvienas žmogus yra atsakingas už tai, kad šiks malonumas nevirstų kokia nors bėda. Nors lietuviškos pusės nėra sraunios, tačiau tikrai reikalingas atsakingumas. Ypač tokiu atveju, kai yra plaukiama su vaikais. Siūlome pirmiausia atsakingai rinktis maršrutą, o kai jis jau sudarytas – toliau reikalingas ir atsargumas paties plaukimo metu.

4 – baidarių suryšimas

Tai atvejais, kai atskira baidare plaukia vaikai arba senyvo amžiaus asmenys, kuriems reikalinga papildoma pagalba ir saugumas – siūlome jų baidarę pririšti prie savo. Tokiu atveju kelionės vandens telkiniu bus kur kas saugesnės. Dažniausiai nuomos punktuose tokių virvių nėra, tad teks patiems pasirūpinti.

5 – atsakingo maršruto pasirinkimas

Pasikartosime, kad augumas prasideda nuo atsakingo maršruto pasirinkimo, kuris kinta priklausomai nuo to – kokio aktyvumo vandens teikinys, kas tokie plauks, kokia jų fizinė būklė ir kitų aspektų, kurie leis jaustis ramiems, kad šis plaukimas bus lydimas tik pačių geriausių emocijų ir juoko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *