Studentas laisvalaikiu taiso buitinę techniką

Tokios įmonės kaip Salvata ir panašios gali leisti žmonėms lengvai rasti savo meistrus Vilniuje, kurie pataisytų neveikiančią skalbimo mašiną, gartraukį, dujinę viryklę, šaldytuvą ar kitą buitinę techniką. Meistrų darbas, kuomet jie įsidarbina laisvomis sąlygomis – tai ne būtinai etatinis darbas nuo devynių iki penkių. Labai dažnai tai yra laisvas pasirinkimas. Ir jis taip pat gali būti derinamas ir prie studijų.

Prie studijų tinka tik darbai laisvu grafiku

Salvatos paslaugosLaurynas (vardas pakeistas) pasakoja, kad jam iš tiesų patinka dirbti meistru laisvalaikiu, kadangi tai darbas, kuris tinka priderinti prie paskaitų. „Nėra daug darbų, kuriuos galėtum iš tiesų dirbtum, kuomet tu nori spėti į studijas su visais, padaryti namų darbus. Reikia planuotis savo laiką, ir įprastai pas darbdavius tą padaryti sunku. Netgi greito maisto užkandinės, kurios pristato save kaip vietos, kur gali darbą gauti studentas ir suderinti su studijomis, vis tiek iš tiesų dažnai turi gan griežtus grafikus. Dar gali dirbti su Taxify ar Uber, vairuoti, tačiau reikia čia jau iškart ir turėti gerą mašiną, ir noro tokį darbą dirbti. Man asmeniškai daug geriau dirbti jau realų darbą, pradėti tą iš anksti. Kada esi meistras, gali savo laiką planuoti patogiai, susitarti pas žmones atvažiuoti tada, kai tau ir jiems tinka. Tik, žinoma, turi kažką daryti ir susitarti su darbdaviu, kad neimsi ekstra atvejų, kada meistras į namus kviečiamas tą pačią akimirką, tarkime, užliejimo bute atveju“, – sako vyras.

Pomėgis taisyti virto profesija

Laurynas sako, kad buitinę techniką taisyti jis pamėgo dar mokyklos laikais. Taigi, tai labai gerai, nes dabar jis savo pomėgį pavertęs darbu. Jeigu vaikystėje ir paauglystėje savo malonumui ardydavo senas skalbimo mašinas, dujines, šaldytuvus, paskui pradėjo taisyti ir tobulinti viską namuose, tuomet ir pas kaimynus tai dabar iš to gali realiai uždirbti.

Vilniuje klientų niekada netrūksta

Vilnius – ideali vieta tokiems meistrams. Čia juk gyvena daugiau kaip pusė milijono gyventojų, taigi, nereikia toli ieškoti nei sugedusių skalbimo mašinų, nei nepasileidžiančių orkaičių. Pilni gyvenamieji rajonai, kur tik ir laukia Lauryno, kada jis atvažiuos sutaisyti to ar ano. Kaip sako Laurynas, jis galėtų net niekur per daug nenutolti nuo savo daugiabučio Pašilaičiuose, nes čia tiek žmonių, kad jis nespėtų net visą parą dirbdamas sutaisyti visų sugedusių prietaisų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *