Automobilinių stiklų dirbtuvės pataria vairuotojams

Kiekvienas vairuotojas supranta, kad automobilio stiklas turi būti tvirtas, skaidrus, atitikti transporto priemonės gamintojo keliamus reikalavimus ir neturėti įbrėžimų ar pažeidimų. Deja, automobilinių stiklų dirbtuvės teigia, kad realybė nėra tokia, kaip norėtųsi. Dažnas vairuotojas važinėja su netvarkingu priekiniu automobilio stiklu, taip rizikuodamas savo ir kitų eismo dalyvių saugumu. Paprastai stiklo keitimas atidėliojamas dėl kelių priežasčių: manomai didelės keitimo kainos ir (arba) užsitęsusios keitimo procedūros. Šiuo atveju meistrai pataria visų pirma neignoruoti ant stiklo atsiradusių pažeidimų ir automobilį parodyti kompetentingiems meistrams: gali būti, kad stiklui bus atlikti nebrangūs remonto darbai, kurie pareikalaus vos 15 minučių jūsų laiko.

Laiku atliktas stiklo remontas taupo jūsų laiką ir pinigus

AGNPažeistas automobilio stiklas gali būti tvarkomas dviem būdais: senas stiklas gali būti pakeistas nauju arba pažeistas stiklas gali būti suremontuotas. Pastarasis sprendimas atrodo kur kas patraukliau dėl mažesnės kainos ir trumpos procedūros. Vis dėlto, remontas negali būti atliktas visais atvejais, t. y. remontas nėra vykdomas, jei stiklo pažeidimas yra gana didelis, jei yra pernelyg nutolęs nuo stiklo krašto, jei apima didesnį stiklo plotą ar visas stiklas yra nusėtas daugybės pažeidimų. Būtent dėl šios priežasties stiklo pažeidimai neturėtų būti ignoruojami. Automobilinių stiklų dirbtuvės teigia, kad tai yra bene didžiausia problema – esant mažam įbrėžimui, vairuotojai jį linkę pamiršti. Deja, laikui bėgant jis gali vis labiau plėstis ir apimti vis didesnį stiklo plotą, todėl pradžioje sutaupytos kelios remonto minutės tampa ilgu ir brangiu stiklo keitimu.

Stiklo keitimui reikalinga patyrusių meistrų patirtis ir profesionali technika

Važinėti netvarkingu ir pažeistu stiklu negalima. Tai kenkia tiek pačiai transporto priemonės eksploatacijai, tiek vairuotojo ir jo keleivių saugumui, blaško dėmesį ir keičia matomumo sąlygas. Atėjus laikui atlikti stiklo keitimą, jokiu būdu nesirinkite nežinomų, prastos reputacijos meistrų, dirbančių su nežinomo gamintojo produkcija. Kad būtumėte tikri atliktų darbų kokybe, rinkitės patikimus stiklų meistrus ir įmones, kuriuose atliekamas ne tik lengvųjų automobilių, bet ir autobusų ar sunkvežimių stiklų remontas, teikiamos visos stiklų taisymo ir keitimo paslaugos. Darbo procese turi būti naudojamos tik aukštos kokybės moderni technika ir pažangios, automobilių gamintojų reikalavimus atitinkančios medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *