Ar apsimoka pirkti naudotas transporto priemones ir jų dalis?

Dalys moticiklųNors Lietuvoje norima sumažinti oro taršą taip sumažinant taršių automobilių skaičių, tačiau ir toliau parduodami naudoti automobiliai, jų dalys bei naudoti motociklai ir naudotos motociklų dalys. Artimiausiu metu tikrai niekas nepasikeis, nes paprasčiausiai žmonėms apsimoka įsigyti seną naudotą transporto priemonę, kurios kaina žema, o ir prireikus remontuoti galima rasti daug pigių dalių. Taigi, kodėl apsimoka įsigyti naudotas transporto priemones ir jų dalis?

Nors negalima vienareikšmiškai atsakyti, kad lemiamas kriterijus – kaina. Bet, tai viena iš dažniausių priežasčių. Žmogui, kuris nori sutaupyti ar neturi finansinių galimybių įsigyti naujesnę transporto priemonę, tenka ieškoti išeičių, todėl perka pigią ir naudotą transporto priemonę. Tas pats nutinka ir kai prireikia tokią transporto priemonę remontuoti. Naujos detalės labai brangios, todėl taupant įsigyjamos naudotos. Be to, dažnai būna, kad seno modelio automobiliui ar motociklui naujos detalės paprasčiausiai netinka, todėl vienintelė išeitis – ieškoti naudotų.

Kitas atvejis, kai apsimoka įsigyti naudotų transporto priemonių dalių – kai turimas senas automobilis ar motociklas, kurio savininkas nenori parduoti. Dažnai tai nostalgija ir prisirišimas, kai nenorima skirtis su patinkančiu daiktu. Juk tikriausiai kiekvienas esame matę gatvėje pravažiuojantį penkiasdešimties ir daugiau metų sulaukusį automobilį, kurį vairuoja garbaus amžiaus senjoras. Jam ši transporto priemonė – nepakeičiama.

Jei ieškote naudotų automobilių, motociklų ar jų dalių galite ieškoti geriausio pasiūlymo tiek ieškant internetu, tiek ir ieškant važinėjant pas privačius asmenis, kurie parduoda tai, ko jums reikia, tiek ir važiuojant į automobilių turgus ar transporto priemonių ardymu užsiimančias įmones. Kur labiau apsimoka ieškoti? To pasakyti tikrai niekas negali, nes kas vienam tinkamas pirkinys, tai kitam gali atrodyti visiškai netinkamas. Geriausia, kai žinoma tiksliai ko ieškoma, tarkim, žinote konkretų automobilio modelį ir pagaminimo metus. Tuomet bus daug lengviau įvedus internete į paiešką, surasti geriausią pasiūlymą. Tuomet beliks nuvykti ir apžiūrėti transporto priemonę. Jei patys nenusimanote apie automobilius ar kitą reikiamą transporto priemonę, tai verta vykti į pasirinktą automobilių servisą, kad patyrę specialistai atliktų apžiūrą ir padėtų teisingai pasirinkti. Renkantis detales, reikėtų susitarti, kad netinkamą galima būtų grąžinti.

Kad ir kokios priežastys lemia jūsų pasirinkimą pirkti naudotą automobilį ar motociklą ir jų dalis – rinkitės atidžiai. Galima rasti kokybiškų ir nesvarbu, kad jos jau naudotos. Dažnu atveju tai daryti tikrai apsimoka. Tereikia gerai įvertinti sandorį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *