Gyvenimas Senamiestyje ir lankomi objektai

Tokios dovanos kaip naujos statybos senamiestyje buto turbūt neatsisakytų niekas. Kaip ir buto sename name senamiestyje Vilniuje. Aišku, patogesniam gyvenimui geriau rinktis butus, esančius šalia senamiesčio, bet ne pačiame jame, nes ten šiek tiek laisvesnis judėjimas, daugiau gamtos, geresnis kelių pralaidumas. Pvz., Paupyje. O ką gausite, jeigu gyvensite pačiame Vilniaus Senamiestyje?

Senamiestyje kartais bus uždarytas eismas

Taigi, jeigu gyvensite pačiame Senamiestyje, iškart pasiruoškite tam, kad dėl visuomeninių reikalų ten kartais bus uždarytas eismas. Gali būti, kad bus kažkokie bėgimo maratonai, garbių svečių apsilankymai, šventės. Kažkurie keliai bus uždaryti ir nepraeinami transportai. Kartais jie nebus uždaryti, bet pravažiuoti negalėsite tiesiog dėl to, kad bus labai daug žmonių. Geriau iškart apie tai pagalvokite, o ne paskui piktinkitės, kad pro jūsų namus bėga maratonas ir dėl to jūs negalite ten pravažiuoti automobiliu.

Bus sezono metu daug turistų

Būstas senamiestyjeTuristų bus ne tik per šventes. Senamiestyje turistų bus labai daug ir tiesiog atostogų metu. Kitaip tariant, laiku, kuris suvokiamas kaip atostogų metas. Jų atvyks ir iš Lietuvos, ir iš viso pasaulio. Jeigu jus erzina žmonių gausa, tai jums galbūt ir nepatiks. Tačiau taip pat jums tai gali ir patikti, nes jausite tą multikultūrinį veiksmą.

Gyvensite triukšmingoje zonoje

Aišku, gyvendami senamiestyje tikrai gyvensite triukšmingoje vietoje. Kad nereikėtų paskui rašinėti skundų dėl triukšmo, iškart susitaikykite su tuo, kad pravėrus, ar net nepravėrus lango, naktį lauke bus triukšmas. Gal važiuos transportas pro šalį, gal su garsiai įjungta muzika. Gal muzika atsklis iš barų, o gal net po jūsų butu bus įrengtas baras, net jeigu iki dabar jo niekada čia nebuvo.

Kartais bus problemų su automobilių parkavimu ir išvažiavimu

Kas jau kas, bet senamiestis yra mažiausiai pritaikytas automobilių transportui. Anksčiau tai buvo vieta kur kažkada pravažiuodavo vežimas ar prajodavo arklys, nors siaurosios gatvelės gal tam irgi nebūdavo skirtos, visi "prisiparkuodavo" pagrindinėje aikštėje. Taigi, automobiliams vietos čia irgi neatsirado, nes gatvių bei gatvelių juk niekas nepraplatino. Dėl to iš karto reikia pagalvoti, kad šeimoje bus geriau turėti tik vieną mašiną, ir tai mažesnę, o kartais net nesitikėti, kad bus kaip pravažiuoti ar pasistatyti.

Galėsite patys aplankyti daug visko

Žinoma, gyvenant senamiestyje, tą kultūrinį pulsą jausite ir patys. Galėsite eiti į renginius, barus, spektaklius, aplankyti nuostabius pastatus tiesiog pėstute.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *