Atokiau miesto centro – gyvenimas šeimai

Tokie projektai kaip AmberCity jaunoms šeimoms gali pasiūlyti gyvenimo kokybę kiek atokiau nuo centro, vilniečių pamėgtame Pašilaičių rajone. Naujakuriai čia ramybės ieško dėl kelių priežasčių.

Naujos statybos būstuose įsikuria jaunos šeimos

AmberCityVisų pirma, žmonės mėgsta šį rajoną dėl to, kad čia vyksta migracija. Kadangi čia vis statomi nauji daugiabučiai, tai atsikelia gyventi naujakurių – jaunų žmonių ir jaunų šeimų. Tai lemia visuomenės natūralesnę maišatį. Kitaip nei kokiame prestižiniu vadinamame Antakalnyje, kur iš tiesų kainos yra milžiniškos, o visi namai – senos statybos. Taip pat ir visuomenė ten tikrai garbaus amžiaus.

Arčiau gamtos

Kita priežastis, kodėl žmonės mėgsta Pašilaičius, tai, kad dabar čia yra tam tikras miesto pakraštys, kuris remiasi į gražius gamtos kraštovaizdžius. Čia ir visokie tvenkiniai, ir miškai. Nusipirkus butą pakankamai aukštai galima džiaugtis tikrai puikiomis panoramomis tiek su miesto, tiek su miško vaizdais. Taigi, buvimas arčiau gamtos visada žmogui yra natūralus ir teigiamas dalykas.

Arčiau kelio į gimtinę

Tai galioja tikrai ne visiems, tačiau daliai žmonių Pašilaičiai yra labai patogi vieta, nes būtent nuo Molėtų ar Ukmergės plentų jie atvažiuoja po savaitgalio į Vilnių. Jeigu jie kilę nuo tos pusės, tai ir namų jausmą visuomet jaučia būtent tai krypčiai. Dėl to jiems patinka toje dalyje gyventi, nes tarsi širdimi yra arčiau savo ištakų. Beje, Vilniaus gražioji dalis visa yra šiaurėje – ten miškai ir gyvenamieji nauji gražesni kvartalai. O štai atvažiuojant nuo pietų, tenka slinkti per baisokus pramoninius rajonus, pavojingas vietas ir nieko gero nematyti. Tad smagu ir tiems, kas grįžta namo Ukmergės plentu, ir nereikia važiuoti per visą Vilnių ar negražiąją jo dalį. Iškart pavyksta atvažiuoti namo.

Visada patogu pasiekti centrą

Pašilaičiai nuostabūs ir tuo, kad iš čia labai geras susisiekimas su miestu, kad ir kur norėtumėte važiuoti. Ne tik su miestu, bet ir norint apvažiuoti miestą, kadangi yra aplinkkeliai. O Laisvės prospektu taip pat vyksta labai greitas ir patogus eismas, tad patogu važiuoti ten, kur to reikia.

Visos reikiamos įstaigos šalia

Žinoma, kiekvienam ten gyvenančiam žmogui aktualu, kad ligoninė, poliklinika, darželis ar mokykla nebūtų už 10 kilometrų. Ir labai gerai, kadangi visos šios įstaigos kaip tik ir bazuojasi labai netoli – pačiame rajone, jo strategiškai gerose dalyse. Taigi, visos reikiamos įstaigos tiesiog ranka pasiekiamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *