Kokybiškos foto drobės

Foto projektaiJei ieškote kaip išradingai papuošti savo namus, pagyvinti aplinką kurioje kasdien praleidžiate labai daug laiko, ypač šiais laikais, kuomet gyvename karantino sąlygomis, būtinai susipažinkite su tuo, kas yra foto drobe.

Tik įsivaizduokite, jog ant savo sienos galite pasikabinti foto drobe, kurioje bus atvaizduotos fotografijos iš jūsų vaikystės, geriausi prisiminimai iš laiko su draugais ar šeima, o gal tiesiog geriausiai pavykę jūsų pačių daryti kadrai. Foto drobe gali būti kur kas vertingesnis ir daugiau peno pašnekesiams su svečiais duodantis namų akcentas, nei profesionalaus dailininko paveikslas. O geriausia yra tai, jog drobė be visa ko ir kainuos kur kas pigiau, nei bet koks paveikslas.

Labai svarbu suprasti, jog foto drobe nėra tapoma ar paišoma – ji tiesiog atspausdinama. Į pagalbą pasitelkiant specialius spausdintuvus, galima išgauti itin gerą kokybę ir ant drobės perkelti nuotraukas, įvairius paveikslėlius ar piešinius.

Kai ši spausdinimo ant drobių technologija dar nebuvo taip išsivysčiusi kaip yra dabar, vienintelė reali galimybė perkelti nuotraukas iš fotoaparato ar atspausdintos fotografijos ant drobės buvo tiesiog perpiešti. Tai trukdavo labai ilgai, nebūdavo taip kokybiška ir kainuodavo tikrai brangiai – tik išrinktieji galėjo sau leisti tokią prabangą. Šiais laikais foto drobe yra prieinama praktiškai visiems, todėl ši prekė ypač sparčiai populiarėja.

Tiesa, foto drobės gali labai skirtis viena nuo kitos. Visą skirtumą sudaro būtent kokybė, o kokybė susideda iš mažų detalių. Žinoma, bene didžiausią įtaką kokybei turi techniniai įrengimai, tačiau svarbu ir kiti pasirinkimai – kokio dydžio ir spalvos rėmelis pasirenkamas (o gal jo visai nereikia?), kokia tekstūra, kokie spalvų atspalviai naudojami. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojame bent jau pasikonsultuoti su profesionalais prieš nutariant gaminti foto drobe.

Idealiu variantu net ir jūsų nuotrauką foto drobei turėtų padaryti profesionalas, jau žinodamas, jog fotografija nuguls ant drobės. Tokiu būdu jis galėtų atitaikyti tinkamą apšvietimą ir kampą, išspręsti kitus techninius dalykus.

Kaip jau minėjome, foto drobės kaina šiais laikais yra tikrai prieinama, todėl net jei ir nuspręstumėte apsieiti be profesionalų, galite sau leisti paeksperimentuoti – prarasite tikrai ne daug. Užsisakyti drobę galite ir internetu, tai labai paprasta. Jums tereikės susirasti jums patinkantį paslaugos teikėją, jam nusiųsti nuotrauką ar piešinį, grafiką, kurią norėtumėte perkelti ant drobės, ir laukti rezultatų. Visas procesas neturėtų užtrukti ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *