Kokių kanceliarinių prekių reikia, norint piešti komiksus?

Žmonės dažnai domisi, kokios dailės ir kanceliarinės prekės būtinos, norint piešti komiksus? Skirtingi autoriai nurodytų skirtingai, tačiau stebint populiariausius komiksus, vis tiek galima išskirti kelias pagrindines tokių prekių grupes.

Popierius

KanceliarijaGalbūt menininkai galvoja, kad kuriant reikia naudoti tik iš dailės prekių įsigytas prekes? Tai netiesa. Popierius – tai ir dailės, ir kanceliarinė priemonė, ir jį galima naudoti tiek darbams, tiek menui. Kuriantiems komiksus tikrai reikės popieriaus. Pirmiausia – eskizams. Tam tiks ir prastas, plonas ar jau kažkada naudotas popierius. Tada reikės ir švarraščio (jeigu piešiate ne iškart į planšetę). Priklausomai nuo to, kokio efekto norite, galite rinktis reljefinį, tekstūrinį gražų popierių, arba lygų. Turintis reljefą paprastai vadinamas akvareliniu popieriumi. Lygus storas popierius – braižybos. Geriau nesirinkti tokio plono kaip kad 80 gramų, geriau rinktis storesnį, bent nuo 120 gramų. Kadangi rašalas persigeria, ir tuomet popierius ima lankstytis, atsiranda pūslės. Kuo popierius plonesnis, tuo šios tendencijos stipresnės.

Pieštukai, trintukai

Taip pat reikės ir tokių medžiagų kaip pieštukai. Geriausia eskizams rinktis lengvą, minkštą pieštuką. Būtent toks pieštukas leis tikrai gražiai ir lengvai nupiešti visas formas, kokios gali būti. Rinkitės pieštukus, pažymėtus raide "B" ir kuo didesniu numeriu – tuomet jis bus vis minkštesnis ir minkštesnis. Ieškokite ir geriausiai jums tinkančio minkšto trintuko, kuris leistų gražiai pašalinti pieštuką nuo lapo.

Tušas

Komiksams spalvinti ir apvedžioti galima naudoti įvairias priemones, tačiau klasikinis pasirinkimas yra juodas tušas. Geriausia rinktis tirštą juodą indišką tušą, kitaip tariant, tą, kuris yra skirtas arabiškai kaligrafijai. Paprastas rusiškas tušas gali netikti, nes bus pernelyg skaidrus ir negalės tinkamai juodai padengti popieriaus. Taigi, pasirinkti gerą tušą yra tikrai labai svarbu.

Teptukai ir plunksnos

Ne ką mažiau svarbu yra ir pasirinkti tinkamus teptukus bei plunksnas. Nepirkite pigiausių teptukų už kelis centrus, nes jų šereliai bus išsiskėtę į visas skirtingas puses ir tai trukdys suformuoti normalią liniją. Jums reikėtų pasirinkti profesionalius teptukus, o tuomet juos labai gerai prižiūrėti. Reikės ir plonų linijoms, ir storesnių, reikalingų visam paviršiui spalvinti. Taip pat reikės ir metalinių plunksnų. Jos parduodamos komplektais, tačiau daugiau dėmesio skirti toms, kurių linijos jums bus dažniausiai naudojamos. Plunksnos greitai dėvisi, dažnai jas reikia keisti, dėl to įsigykite jų daugiau. Markeriai įvairaus plonumo, ypač tinkantys braižybai, taip pat yra geras pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *