Vertimo paslaugos internetu – kaip vyksta ir ką reikia žinoti

Nepalankiai epidemiologinei situacijai pasaulyje ir toliau ribojant bendravimo galimybes, daugelis paslaugų keliasi į virtualią erdvę. Ypač tos, kurioms kontaktinis bendravimas apskritai nėra būtinybė. Vertimai – viena jų. Vertimas internetu gali būti užsakoma ir atliekamas taip pat sklandžiai, kaip ir kontaktinio susitikimo metu, tereikia žinoti kelis esminius aspektus.

Vertimo užsakymas – kaip pateikti

Vertimo paslaugos internetu – kaip vyksta ir ką reikia žinoti Nors daugelį klientų, perkančių paslaugas nuotoliniu būdu, šiek tiek trikdo dabartinė situacija ir apribojimas bendrauti gyvai, tačiau iš tiesų vertimas internetu gali būti užsakomas taip pat paprastai, kaip ir kontaktiniu būdu. Jau seniai praeityje laikai, kai su kiekvienu verstinu dokumentu tekdavo keliauti į vertimų biurą. Viskas, ką dabar reikia padaryti, tai paruošti kokybišką dokumento kopiją – geriausia, kad tai būtų skenuotas variantas, nes tokiu atveju neiškraipomas tekstas, išlaikoma puiki kokybė, kyla mažiau nesusipratimų ir pavyksta išvengti neatitikimų. Tokia kopija pateikia vertimų biurui ir per sutartą terminą grąžinama klientui jau išversta.

Kaip elgtis, jei dokumentai labai svarbūs

Jei versti reikia slaptus, ypatingos svarbos ar labai asmeniškus dokumentus, vertimų biurai visada sutiks juos priimti ir asmeniškai, laikantis visų galiojančių reikalavimų. Be to, tokiu atveju, reikia turėti omenyje ir konfidencialumo sutartį, kurią reikėtų pasirašyti prieš perduodant versti dokumentus. Tuomet klientai gali būti visiškai ramūs dėl duomenų saugumo.

Jei skaitmeninis dokumentas netinka

Pasitaiko ir tokių atvejų, kad verstas skaitmeninis dokumentas klientui netinkamas, neatitinka vienų ar kitų institucijų keliamų reikalavimų pateikti originalus. Jei taip sutinka, vertimo originalus visada galima gauti registruotu paštu, siųsti naudojantis kurjerių paslaugomis ar tiesiog atsiimti patiems. Tam visiškai neturi įtakos, kokiu būdu dokumentų vertimas buvo užsakytas – nuotoliniu ar atvykus į vertimų biurą.

Kaip elgtis, jei negaunate atsakymo

Kartais nutinka taip, kad į internetu pateiktas užklausas klientai nesulaukia atsakymų. Pirmiausia, ką galite padaryti – susisiekti su vertimo agentūromis kitais būdais: nurodytu kontaktiniu telefono numeriu ar kitu elektroniniu paštu, socialinių tinklų paskyrose. Jei atsakymo negaunate ir tuomet arba iš kitų biurų juos gaunate anksčiau, nėra jokių įsipareigojimų ar apribojimų rinktis kitą paslaugas teikiančią agentūrą. Net jei siuntėte versti reikiamus dokumentus, tai savaime dar nėra vertimo paslaugų sutarties sudarymas, tačiau juos gavęs biuras bet kokiu atveju įsipareigoja dokumentų neviešinti ir nedelsiant pašalinti dėl galiojančių asmens duomenų apsaugos įstatymų.

Vertimas internetu : https://greitasvertimas.lt/

MB Greitas vertimas

Didžioji g. 13-13, Vilnius

8675 06637

Darbo laikas I-VII : 8.00 – 23.00 val.

https://g.page/r/CbWWmpOsrPnQEBA

https://rekvizitai.vz.lt/imone/greitas_vertimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *