Perku butą! 7 smulkmenos, kurias turite įvertinti

Pagaliau galite savo svajones paversti realybe ir įsigyti tokį butą, kuris Jums patiktų? Tokiu atveju siūlome nieko negaišti ir pradėti paieškas, kurios, tikimės, leis Jums džiaugtis rezultatu, kuris ne tik atitiks poreikius, tačiau ir juos pranoks. Nauji butai Vilniuje, juolab, tokie įvairūs, tokie skirtingi, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti savo svajonių namus, kuriuose gera būti…

O mes Jūsų dėmesiui pateiksime 7 aspektus, kuriuos reikia įvertinti renkantis tinkamiausias vietas gyvenimui.

1. Pirmiausia žiūrėkite, kad greta daugiabučio būtų galimybė pasistatyti transporto priemonę. Pačioje pradžioje tai gali atrodyti tik smulkmena, tačiau gyvenimo eigoje pamatysite – kaip erzina, kai transporto priemonę reikia statyti toli nuo būsto. Tai ne tik gaišina laiką, tačiau mažina auto saugumą.

Galio2. Taip pat reikia plačiau domėtis ir paslaugomis, kurios teikiamos aplinkui. Nuo mokyklų iki darželių, nuo parduotuvių iki kirpyklų. Patogu, kai viskas, ko reikia – po ranka. Vėlgi, tai padeda sutaupyti daug laiko.

3. Taip pat plačiau domėtis ir kaimynyste. Nauji butai Vilniuje dažniausiai traukia didesne pajamas gaunančius žmones, o daugeliui – tai daugelis privalumas. Ypač šeimoms su vaikais, kurie siekia, kad jų mažieji būtų saugūs lauke ir turėtų draugų.

4. Renkantis butus būtinai skikite daugiau dėmesio jų išplanavimams. Nauji butai dažniausiai būna erdvūs ir šviesūs. Tai – geras ir labai patogus pasirinkimas.

5. O ar svarbu, kad daugiabučio kieme būtų vaikų žaidimų aikštelė. Žinoma, ne visiems, tačiau daugeliui. Tiems, kurie turi vaikų arba planuoja juos turėti. Taip pat dažnai rengiamos erdvės ir tėvelių sportui, lauko treniruokliai.

6. Dar vienas svarbus vertinimo aspektas yra susisiekimas su kitais rajonais. Nors šiuo metu daugelis žmonių vairuoja – tai nėra sunku, tačiau patogu, kai kamščių mažai ir kitų rajonų pasiekimas yra paprastas kaip du kartu du.

7. Galiausiai, siūlome skaityti žmonių, kurie jau ne vienerius metus gyvename tam tikrame mikrorajone, atsiliepimus. Esame tikri, kad tai Jums padės susidaryti nuomonę – ko tikėtis.

Radus geros kokybės butą, kuris yra Jums tinkamame rajone – reikia jį pirkti. Juk geri variantai nesimėto, o rasti namus, kuriuos galima vadinti NAMAIS – nėra labai paprasta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *