Kūrybingi ofiso įrengimo sprendimai

Ofisai KauneJau kuris laikas ofisų nuoma Kaune yra labai lanksti pokyčiams. Jeigu patalpas nori išsinuomoti veržlūs žmonės ir verslai, pageidaujantys pokyčių interjere, galima tartis dėl remontų ir bendromis lėšomis. Nuomotojai suinteresuoti sukurti ir pridėtinę vertę, kelti kokybę. Pasiseka tiems ofisams, kuriuose kokios nors bendrovės sukuria itin modernų, gražų, įdomų interjerą, nes jis paprastai tampa patrauklia aplinka ir greta noriai įsikuria ir daugiau įmonių. Įdomiausios yra kūrybingųjų įmonių idėjos.

Seni mediniai baldai iš palečių – labai modernu

Dabar nors ofisų nuoma Kaune dažnai yra pramoniniuose rajonuose ir pastatuose, kur biurai primena dėžutes, visgi naujai įsisteigiančios jaunos įmonės labai stengiasi atsikratyti to nuobodaus verslininko su švarku stereotipo. Tą pradeda daryti ne tik nuo savęs, bet ir nuo savo aplinkos. Štai dėl ko darosi madingi ofisuose ir tokie nestandartiniai sprendimai kaip labai seni atnaujinti mediniai baldai. Arba net tokie įdomūs dalykai kaip, pavyzdžiui, iš medinių palečių pagaminti baldai, stalai. Tai suteikia to taip madingojo rustic interjero atspalvį. Tačiau drauge tai ir mestas iššūkis verslui. Jeigu verslininkas, turintis puikų pelną ir galintis leisti sau bet ką, sėdi registratūroje prie nudažytų euro palečių krūvos ir vadina jas stalu – tai tikrai jau yra manifestas, o ne paprasčiausias atsitiktinumas.

Ryškios markerių spalvos

Kita tendencija, kurią mėgsta kūrybingi ofisai – tai begalinis spalvų ryškumas ir nenoras tas spalvas labai derinti. Spalvos gera aktyvuoja smegenis. Per daug spalvų gali nuvarginti, tačiau tik baltoje ar pilkoje teritorijoje mes greičiau apsnūsime, net jeigu nebūsime pavargę. Tad ryškios spalvos suteikia daugiau energijos, tačiau pasirenkama ne pačios sienos ryškios, o, tarkime, markerio ryškumo kėdės. Salotinės, rožinės, žydros, kokių dar markerių spalvų žinote? Paklauskite savo vaikų darželinukų, nes jų patalpose tų spalvų irgi labai daug.

Augalai netikėtose vietose

Specialius dizainerius pasisamdę žmonės dažniausiai gali pateikti ir puikias vizualizacijas, kaip biuras gali atrodyti su augalais. Tačiau nereikia standartiškai įsivaizduoti nusususio kaktuso pas direktorių kabinete ant palangės, prisišliejusio prie vertikalių dulkėmis apėjusių žaliuzių… Šiuolaikinis biuras turi nuostabias interjero idėjas, o augalai čia tampa tikrai labai svarbiais veikėjais, ir tą galima matyti, pasivaikščiojus po tokius modernius ofisus. Taip pat galima visada rasti ir daugiau kūrybingų sprendimų, pradedant keistomis lubomis, kuriose sudėta visa kūryba, baigiant piešiniais ir jaunimo pamėgtais grafičiais ofiso erdvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *