Kokie muzikantai tinkami jūsų šventei?

Daugelis žmonių svarbių švenčių neįsivaizduoja be muzikos skambesio, todėl ieškomi muzikantai, kurie teikia tokias paslaugas. Daugelis nežino kaip rinktis tinkamą muzikantą ir nuo ko pradėti paieškas. Šiuo metu savo paslaugas siūlančių atlikėjų yra tikrai daug, todėl rinktis tikrai yra iš ko.

MikrofonasNuo ko pradedamos paieškos? Pirmiausia ką reikia padaryti, tai suprasti, kas tinkama konkrečiai šventei. Gerai pagalvokite, kokia šventė organizuojama? Nuo šventės pobūdžio, o kartais ir vietos ar temos, priklauso kokius muzikantus samdyti. Pavyzdžiui, rengiamos tradicinės lietuviškos vestuvės, kurios truks dvi ar net tris dienas ir bus švenčiama kaimo sodyboje. Tai tokiai šventei puikiai tiks tradiciniai vestuvių muzikantai, kurie atlieka visas senovines dainas, su kuriomis užaugote ne tik jūs, bet ir jūsų tėvai, ir seneliai. Kitas pavyzdys gali būti toks, kad švenčiamos vestuvės prabangiame restorane. Organizuojama iškilminga vakarienė. Tokiai šventei tikrai netiks aukščiau paminėti tradiciniai atlikėjai, o tiks, pavyzdžiui, džiazo atlikėjai. Tikriausiai jau supratote, kaip šventės pobūdis susijęs su tinkamos muzikos parinkimu.

Žinodami, kokių muzikantų reikia, galite pradėti paieškas. Ieškoti gali įvairiais būdais. Vienas iš patikimiausių – rinktis tuos, kuriuos rekomenduoja pažįstami arba patys esate dalyvavę šventėje, kurioje labai patiko muzikantų atliekama muzika. Tačiau, jei nežinote tokių atlikėjų, kurie jums ar jūsų pažįstamiems patiko, tai reikia ieškoti kitais būdais. Plačiausiai naudojamas – ieškoti internetu. Dabar yra specialių interneto svetainių, kuriose skelbiasi daugybė muzikantų ir jūs galėsite rinktis pagal įvairus kriterijus, pavyzdžiui, darbo patirtį ar vietą ir pan.

Rekomenduojama pasirinkti bent du ar kelis patikusius muzikantus ir organizuoti susitikimą su jais. Susitikimo metu labai svarbu nupasakoti, kokios muzikos norite, ko tikitės iš šventinės muzikos, kiek laiko truks šventė ir kitus svarbius dalykus. Nebijokite prašyti, kad muzikantai parodytų kaip atlieka pasirodymą švenčių metu. Tokiu būdu galėsite pamatyti kaip iš tikrųjų jie groja ir dainuoja šventės metu. Kai susitiksite su visais pasirinktais muzikantais, tai metas pasirinkti. Žinodami kainą, daugelis nori rinktis tuos, kurie pasirodo už mažiausią sumą. Vis dėl to, jei rinksitės tik pagal kainą, būkite budrūs, kad netektų pasigailėti. Ypatingai, jei renkatės pigias paslaugas, kurias teiks tie, kurie neturi patirties ir nerodė, kaip groja ir dainuoja per šventes. Verčiau skirti daugiau pinigų ir rinktis tuos, kurie iš tiesų jums patiko. Juk nuo muzikos priklauso šventės nuotaika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *