Kaip išlaikyti jauną odą

Hialurono preparataiDaugybė moterų svajoja apie amžiną jaunystę ir puikiai atrodančią odą, todėl naudojamos tokios priemonės kaip hialurono rūgštis papildų pagalba, pasitelkiama plastinė chirurgija, ar tiesiog siekiama gyventi kuo sveikiau ir valgyti daug daržovių, gerti vandens. Visos priemonės siekia to paties tikslo, tik galbūt ne visiems tinka. Štai apie ką reikėtų pagalvoti, o geriau ne galvoti, o veikti, kuomet svajojame apie puikiai atrodančią odą.

Gerti vandenį

Vandenį gerti reikia pradėti ne tada, kai pastebite raukšlių išvagotą veidą, bet jau nuo jaunų dienų, kol dar oda elastinga. Vanduo padės užtikrinti tolimesnį jos elastingumą. Tačiau jeigu anksčiau vandens negerdavote, ir pradėsite tą daryti tik dabar – tai irgi bus teigiamas dalykas, geras pokytis. Galima sakyti, kad gerti vandenį, kad raukšlės išnyks, yra per vėlu. Tačiau ne per vėlu, jeigu tiesiog norite suminkštinti savo odą ir padėti jai ilgiau tarnauti ir išlikti jaunesnei, dar labiau nesusiraukšlėti. Juk būtent drėgmės trūkumas yra pagrindinė bėda, dėl kurios oda išsausėja ir susiraukšlėja.

Naudoti vitaminus ir papildus

Kitas būdas sau padėti – naudoti hialurono rūgštis ir kitokius papildus, kurie stiprina odą, padeda jai ilgiau išlikti jaunai. Yra įrodyta ir patvirtinta, kad ne viena, o keletas skirtingų medžiagų padės odai sulaikyti jaunystę, pagerins būklę. Tik reikia ieškoti, kas jums tinka. O tinka tai, ko trūksta labiausiai.

Valgyti ląstelieną

Labai svarbus dalykas odos grožiui – tai mityba. Oda yra mūsų sveikatos atspindys. O sveikata priklauso nuo to, ką valgote. Kas ta ląsteliena? Ar kiaulienoje ir vištienoje jos daug? Ne. Kalba eina ne apie mėsą ar žuvį, o apie daržoves ir vaisius. Geriau daržoves, nes vaisiuose dar ir daug cukraus. Bet jeigu nemėgstate daržovių, tiks ir vaisiai. Būtent šiuose produktuose yra ląsteliena ir joje glūdintys antioksidantai, kurie yra veiksminga natūrali priemonė, norint išsaugoti jaunystę. Tai visapusiškai sveika ir savo sveikata besirūpinantis žmogus būtinai turėtų savo racione kasdien turėti kuo daugiau vaisių ir daržovių.

Sportuoti

Vien viso to nepakaks. Teks dar ir pajudėti. Mus geriausiai išjudina ir aktyvuoja mūsų visas sistemas ne kas kita, o būtent sportas, judėjimas. Šie dalykai judina kraujotaką, gerina deguonies vaikščiojimą, pasisavinimą ir pan. Visa tai leidžia jaustis daug geriau ir galiausiai imame pamėgti sportą. Mat jo metu mums gaminasi laimės hormonas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *