3 Švietimo valdymo sistemos šiuolaikinėje klasėje

LMSŠiandien konkurencingoje darbo rinkoje iš būsimų darbuotojų reikalaujama įvairių įgūdžių. Jau nebepakanka turėti techninių žinių, susijusių su savo sritimi; darbdaviai taip pat ieško specialistų, turinčių stiprių vadovavimo gebėjimų, gebančių gerai dirbti komandoje ir novatoriškai spręsti problemas. Jei esate švietimo specialistas arba mokytojas, siekiantis klasėje įdiegti naujas technologijas, švietimo valdymo sistemų (ŠVS) diegimas supaprastins jūsų darbo eigą ir sutaupys laiko. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie švietimo valdymo sistemų naudojimo klasėje naudą ir kaip jas galite panaudoti savo mokymo praktikai tobulinti. LMS ir specialistų patarimai.

Supaprastintas pamokų planavimas

Gerai valdomoje klasėje taip pat turėtų būti gerai suplanuotos pamokos. Kai turite paprastą pamokų planų registravimo, tvarkymo ir peržiūros būdą, daug lengviau planuoti būsimus užsiėmimus ir stebėti mokinių pažangą. EMS taip pat gali būti naudojama dalytis pamokų planais su kolegomis, todėl galite bendradarbiauti su kitais, dalytis žiniomis ir ištekliais bei tobulinti savo profesinius tinklus.

Laiko taupymas valdant klasę

Švietimo valdymo sistema taip pat gali padėti efektyviau valdyti klasę. Naudodamiesi EMS galėsite sukurti tėvų ir mokytojų bendravimo portalus, todėl galėsite dalytis informacija su tėvais ir informuoti juos apie mokinių pažangą. Tai taip pat padės sutaupyti laiko, nes jums nereikės rankiniu būdu siųsti elektroninių laiškų tėvams kiekvieną kartą, kai reikia surengti tėvų susirinkimą. Galite lengvai įtraukti tėvus į savo mokymo praktiką, o jie įvertins, kad jaučiasi labiau įsitraukę į savo vaiko ugdymą.

Geresnis bendravimas su tėvais

Vienas iš pagrindinių EMS bendravimo privalumų yra galimybė siųsti automatinius tėvų naujienlaiškius, kurie automatiškai generuojami iš jūsų kalendoriaus. Tai gali būti puikus būdas pranešti apie artėjančius įvykius, pavyzdžiui, atsiskaitymo datas, tėvų ir mokytojų konferencijas ar ekskursijas. Jie taip pat gali būti naudingi informuojant tėvus apie naujas iniciatyvas, kurios diegiamos klasėje, pavyzdžiui, naują projektinio mokymosi iniciatyvą arba naują mokyklos programą.

Mokinių duomenų avilys

Dar vienas švietimo valdymo sistemų privalumas – galimybė stebėti mokinių pažangą per tam tikrą laiką. Taip lengviau nustatyti mokinius, kuriems gali reikėti papildomos pagalbos, be to, tai suteikia galimybę matyti istorinius mokinių pažangos įrašus. Šiuos duomenis galite naudoti stebėdami, kaip gerėja mokinių pasiekimai, taip pat galite jais dalytis su skyrių vadovais ar mokyklos administratoriais. Jei vadovaujate didelei klasei, EMS gali suteikti valdymo prietaisų skydelį, kuris leidžia lengvai matyti, kaip sekasi kiekvienam mokiniui. Matydami, kuriems mokiniams kyla sunkumų, galite pritaikyti mokymo metodus pagal kiekvieno mokinio poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *